dewalt_dfc1670300
DEWALT DFC1670300 stalen borstel voor SDS - 20mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • Stalen Borstel voor SDS - 20MM
Kenmerken
  • Staalborstels en -verlengstukken voor montage van ETA-goedgekeurde lijmankers
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 20 mm
  • Materiaal (borsteldraad): Staaldraad
  • Maat aansluiting (machine): Niet van toepassing
  • Type aansluiting (machine): Buitendraad
  • Uitvoering (pijpborstel): Met schroefdraad
  • Totale lengte: 300 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352960227
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFC1670300
Diameter
20 mm
Materiaal (borsteldraad)
Staaldraad
Maat aansluiting (machine)
Niet van toepassing
Type aansluiting (machine)
Buitendraad
Uitvoering (pijpborstel)
Met schroefdraad
Totale lengte
300 mm
Diameter boorbit
18,0 mm
Borsteldiameter
20,0 mm
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
M16
Doos
YES
Substraat
Universeel
Lengte
300,0 mm